Taip, parduodami numeriai yra visiškai nauji, niekada nenaudoti, originaliose pakuotėse. Esant pageidavimui galiu atsiųsti bet kurio pasirinkto numerio nuotrauką el. paštu.

Ačiū už klausimą. Pirmiausiai, galiu paaiškinti, kad turime visus šioje svetainėje skelbiamus numerius, todėl galiu atsiųsti bet kurio pasirinkto numerio nuotrauką elektroniniu paštu. Taip pat www.lengvinumeriai.lt vadovaujasi sąžiningumo, teisingumo ir protingumo principais, mūsų projektas yra patvirtintas atitinkamų veiklą kontroliuojančių įstaigų, turime visus reikalingus leidimus. Esant papildomiems klausimams, kreipkitės telefonu arba el. paštu ir suteiksime daugiau informacijos.

Priklausomai nuo pasirinkto numerio, jis gali būti Tele2 Pildyk, Telia Ežys arba Bitė Labas išankstinio mokėjimo kortelė. Jeigu norite matyti tik vieno operatoriaus numerius (pvz. Tele2), tuomet rekomenduoju atliekant paiešką pasirinkti pageidaujamą operatorių.

Taip, galima. Apmokėkite už pasirinktą numerį pasirinkant Lpexpress arba DPD atsiuntimo paštomatu paslaugą. Tuomet (po apmokėjimo) kreipkitės elektroniniu paštu info@lengvinumeriai.lt , nurodykite užsakymo numerį ir parašykite, jog pageidaujate gauti prekę registruotu paštu. Nepamirškite nurodyti visų duomenų atsiuntimui.

Taip, bet kurį įsigytą numerį užregistravus atitinkamo operatoriaus  savitarnos svetainėje savo vardu, Jūs galite vykti į atitinkamo operatoriaus klientų aptarnavimo sklyrių  ir sudaryti abonentinę sutartį savo vardu ir pasirinkti norimą planą.

Taip, visi parduodami numeriai yra naujos ir nenaudotos išankstinio mokėjimo kortelės Pildyk, Labas arba Ežys.

Taip, galima sumokėti grynais pinigais. Formuojant užsakymą, pasirinkite kur norėsite sumokėti grynais (galima mokėti Perlas terminale, Maxima kasoje, pašte). Jums bus suformuotas unikalus kodas, kurį Perlas terminale, Maxima kasoje arba pašte tereikės nuskanuoti ir atlikti apmokėjimą grynais pinigais.